Restaurant à la carte en keukenbeheer
Officiële benaming: Restaurant à la carte en keukenbeheer
- Samenstellen van de menukaart en gerechten
- Daarbij rekening houden met:
- de juiste smaakcombinaties, texturen en kleuren
- het seizoenaanbod en de prijs van de voedingswaren
- budget, foodcost, afwisseling in het assortiment, allergenen en diëten
- nieuwe trends en technologieën - Zorgen voor een evenwichtige samenstelling van de gerechten en de menukaart
- Opstellen van technische fiches of handleidingen per gerecht
- Overleggen met de gespecialiseerde drankenkelner en/of maître d'hôtel om de wijnen en dranken af te stellen
Restaurant à la carte en keukenbeheer
In de vermelde kosten zijn voor de campussen in Turnhout, Mol en Balen de ingrediëntengelden reeds inbegrepen.
In de overige campussen (Edegem en Westerlo) dienen de ingrediëntengelden nog apart betaald te worden.
Aangepaste kledij voor het werk in de keuken, dien je zelf aan te kopen.
Staat er vermeld "contacteer het secretariaat"? Dan zijn er nog maar enkele plaatsen beschikbaar. Voor deze laatste plaatsen kan je enkel ter plaatse op het secretariaat inschrijven.
Is de cursus volzet of momenteel niet beschikbaar maar heb je toch interesse?
Mail dan naar gastronomie@edukempen.be en wij contacteren je bij een volgende opstart. Vermeld duidelijk in welke campus je de cursus wenst te volgen.
De info en prijzen op deze website zijn onder voorbehoud van fouten en wijzigingen. Voor de opleidingen Engels, Frans en Duits zal het wettelijk inschrijvingsgeld nog verlaagd worden zodra dit decretaal goedgekeurd is.
Geen cursussen gevonden
Liever iets anders
Liever iets anders carousel
Liever iets anders carousel-
Kok - 1 jarig traject
In dit eenjarige traject worden alle modules van de opleiding kok aangeboden:
- Restaurant à la carte
- Restaurant à la carte en keukenbeheer
- Restaurant à la carte en keukenorganisatie
Dit traject wordt aangeboden in gecombineerd onderwijs. Dit betekent dat je 1x per week les hebt en dat je daarnaast een aantal opdrachten thuis moet maken via onze elektronische leeromgeving (Moodle).
Dit 1-jarig traject wordt niet elk schooljaar aangeboden. Vul hier je gegevens in en wij contacteren je zodra deze opleiding opnieuw wordt aangeboden. -
Restaurant à la carte
In deze module leer je à la carte gerechten bereiden, dresseren en klaarzetten. Je legt jezelf toe op de kwaliteit en het niveau van de à la carte gerechten met specifieke aandacht voor het à la minuut werken, het gepast dresseren en het verzorgen van een buffet à la carte gerechten. -
Restaurant à la carte en keukenorganisatie
In deze module leg je jezelf toe op de organisatie van de keuken: voorbereidende werkzaamheden, naverwerkende activiteiten, ontvangst en controleren van leveringen, …