Module /  Japans 2A

Wil je graag vlot Japans leren spreken omdat je het nodig hebt op je werk, tijdens je vakantie of om met je buurman te praten? Dan is de cursus Japans van het CVO Edukempen de juiste keuze.

Inhoud

In deze module leer je verder je plan trekken in het Japans. De taallessen zijn zeer praktisch. Je leert Japans spreken, schrijven, lezen en begrijpen: 
  • informatie vragen en geven 
  • een afspraak maken en afzeggen 
  • een klacht formuleren 
  • een korte e-mail schrijven 
  • notities nemen 
  • een advertentie of brochure lezen en begrijpen 
  • een gesprek globaal begrijpen 

Toelatingsvoorwaarden

Het deelcertificaat van de voorgaande module behaald hebben.
Indien je de taal al in zekere mate beheerst, leg je een niveautest af. Zo kom je steeds terecht in de module die het best aansluit bij jouw niveau. Neem hiervoor contact op met ons centrum. 

Studiebewijs

Je ontvangt het deelcertificaat Japans Breakthrough 2 A + Japans Breakthrough 2 B na het succesvol afronden van deze cursus.

Cursussen

Inschrijven voor de modules die starten in september is mogelijk tot 1/3 van de lestijden aangeboden zijn. Inschrijven voor de B-modules die starten in de derde/vierde lesweek van januari kan mits voorkennis en na contact met de taalcoördinator.