Opleidingen / Gastronomie - Koken, Bakken, Wijn & Bier / Wijn & bier / Sommelier
  • Sommelier

Sommelier

In deze opleiding kom je alles te weten over zowel bier als wijn. Vanaf de basiskennis tot de verschillende wijn- en bierstreken tot het juist serveren.

Momenteel staan niet alle modules van deze opleiding op de planning. Heb je interesse in 1 van de andere modules van deze opleiding? Vul dan hier jouw gegevens in.

Inhoud

  • Degustatie van wijn
  • Degustatie van bier
  • Kennismaking met de verschillende bier- en wijnstreken
  • Combinatie bier/wijn en gastronomie
  • Bier- en wijnkelder
  • Serveren van dranken en gerechten

Onze modules

Infomomenten

  • Turnhout - Campus Gastronomie op 20/01/2024 van 10:00u tot 12:00u
  • Mol - Campus Begonialaan op 24/01/2024 van 19:00u tot 21:00u

Traject

Uurrooster

Brochure

Downloads

Studiebewijs

Certificaat Sommelier

Opmerkingen

Wil je meer informatie ontvangen over deze opleidingen?
  • Mail naar gastronomie@edukempen.be voor het aanbod te Turnhout
  • Mail naar mol@edukempen.be voor het aanbod te Mol/Balen

De vermelde prijzen voor de campus in Turnhout zijn inclusief ingrediëntengelden. Voor de overige campussen dient het ingrediëntengeld nog apart betaald te worden.

Momenteel staan niet alle modules van deze opleiding op de planning. Wil je op de hoogte gehouden worden van de andere modules? Vul dan hier jouw gegevens in.

Wil je ook je diploma secundair onderwijs behalen, maak dan een afspraak met onze trajectbegeleiders: tko@edukempen.be